rfid3-500x418 643a3

Pod skórą na dłoni ma malutkie, wyczuwalne ziarenko. To czip, którego wszczepiła sobie Pani Dominika. Po co to zrobiła? Jaka jest jego funkcja? Czy sam zabieg był bolesny? Ile trwał? Dlaczego Dominika Bonawenturczak uważa, że nie wykorzysta go w Polsce? I kto może odczytać dane zapisane na czipie - Polka zdradziła w studiu Dzien Dobry TVN.  

Materiał video: 
Link do oryginalnego nagrania: 
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polka-ktora-wszczepila-sobie-czipa,166437.html,2064,n/polka-ktora-wszczepila-sobie-czipa,166437.html


 Czipowanie ludzi – ogromne możliwości dla sterowania masami
 
Wszelkie wprowadzenie chipa na poziomie podświadomości ludzkiej świadomości postrzegane jest jako potencjalne zagrożenie. Wszystkie funkcje chipa i jego skutki uboczne wszczepienia do osobistej przestrzeni ludzkiego ciała oficjalnie nie jest reklamowane. Wszyscy ludzie, którzy dali sobie wszczepić chip, stali się pewną kopią myszy laboratoryjnych lub osławionym bioobiektem. Termin bioobiekt wielokrotnie już występował w oficjalnych dokumentach. Na przykład, w dokumencie na temat „Strategii rozwoju przemysłu elektronicznego w Rosji” człowiek w okresie do roku 2025 nazywany jest bioobiektem. W innej dyskutowanej ustawie w Dumie Państwowej dziecko nazywa się produktem poczęcia.

a33 4035b

Czipowanie ludzi dla państwa to dość opłacalne przedsięwzięcie. Na przykład, przy nieprawidłowym lub niewygodnym dla państwa zachowaniu człowieka, z jego wirtualnego portfela może być pobierana automatycznie pewna kwota pieniędzy jako kara. A gdy jakiś człowiek stał się dla systemu całkiem niewygodny, to zwykłym kliknięciem lub naciśnięciem klawisza będzie można go bardzo łatwo usunąć. Do tego nie trzeba wraz z chipem umieszczać jakieś trucizny czy wirusy, po prostu technologie, opracowane na poziomie impulsów, są zdolne wysyłać określone sygnały, które będą aktywizować procesy chemiczne w organizmie człowieka. To znaczy, organizm zabije sam siebie.

W Chinach, niektóre elitarne jednostki wojskowe już od pewnego czasu praktykują czipizację swoich żołnierzy. I w przypadku, gdy żołnierz stanowi narodowe zagrożenie, czy też powstają powody, według których życie człowieka staje się niebezpieczne dla państwa, to poprzez proste naciśnięcie przycisku zagrożenie przestaje istnieć wraz z człowiekiem.

Oczywiście, istnieją też pewne problemy, związane z chipowaniem ludzi, np. im dalej znajduje się chip od czytnika, tym silniejszy musi być sygnał. Oznacza to, że dla śledzenia wszystkich ruchów człowieka wymagane są dość silne sygnały. O szkodliwości promieniowania z telefonów komórkowych wiedzą wszyscy, ale przecież komórka znajduje się na zewnątrz ciała ludzkiego, i najczęściej w niewielkiej odległości. A chip nieustannie promieniuje energię wewnątrz ciała człowieka, a więc i szkodliwość od niego jest znacznie większa.

W chwili obecnej niemożliwe jest określenie, czy chip może odczytywać myśli ludzi. Ale uwzględniając to, że technologie rządzących znacznie wyprzedzają te technologie, które są dostępne masom, to może to być możliwe. A do roku 2030-go, technologie te staną się dostępne dla mas. Rozwój następuje dość progresywnie i jeżeli odczytywanie myśli na razie jest niemożliwe, to prawdopodobnie stanie się to możliwe w najbliższym czasie. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że oprócz zabijania człowieka chipy mogą oddziaływać na stan psychiczno – emocjonalny.

W naszym wieku kapitalizmu nie istnieją jako takie poufne informacje, dlatego więc transfer danych jest możliwy w strukturach władzy i strukturach przestępczych. I człowiek – bioobiekt nie może nic zrobić, system obserwuje wszystko, co on robi, wszystkie jego kontakty, przemieszczanie się, zakupy i inne sprawy. O śledzeniu człowieka za pomocą chipów – tatuaży patrz: http://anvictory.org/smogut-li-elektronnye-tatuirovki-zamenit-paroli-v-internete-ili-drugie-formy-identifikacii.

Masom podaje się tylko oficjalne pseudoplusy, które stanowią podstawę działania wszystkich firm reklamowych. W szczególności mówi się o tym, że chipizacja ludności pozwoli zapomnieć o terroryzmie, ale podczas szczegółowej analizy widać, że sam terroryzm został stworzony specjalnie właśnie do kontroli ludności.
 
Wirtualna gotówka, chipy RFID i totalna kontrola nad społeczeństwem - witamy w nowym świecie 
 
Wszystkie opracowywane technologie wchodzą w życie dla naszego bezpieczeństwa. Tak przynajmniej wmawia się ludziom. Używanie haseł staje się podobno niebezpieczne, ponieważ każde hasło w pewien sposób można złamać. Dzięki nowym technologiom wchodzimy w nowy świat, gdzie gotówka będzie miała charakter wyłącznie wirtualny a każdy z nas, oczywiście dla naszego bezpieczeństwa, zamiast wymyślać trudne hasła pozwoli sobie wszczepić jakieś urządzenie lub zażyje specjalną pigułkę.

Ludzkość jest powoli przygotowywana na nadejście wirtualnego pieniądza. Przykładowo Australia, według profesora Rabee Tourky'ego, dyrektora Australian National University (ANU) Research School of Economics, może całkowicie zrezygnować z tradycyjnej gotówki już w ciągu najbliższych 10 lat. W jej miejsce wejdzie nowa elektroniczna waluta, coś w rodzaju Bitcoina. Wszystko to dla naszej wygody - nie będziemy musieli nosić przy sobie pieniędzy.

Jednak zamiast fizycznej gotówki w dalszym ciągu musielibyśmy mieć przy sobie kartę z bankomatu lub jakieś urządzenie, za pomocą którego dokonamy szybkiej, wirtualnej zapłaty, np. w sklepie. Również w tym przypadku pojawia się technologia - systemy biometryczne, które pozwolą nam w łatwy, szybki i wygodny sposób dokonać uwierzytelnienia.

Wśród nich znajdują się czytniki linii papilarnych, urządzenia skanujące nasze oko oraz całą twarz. Pracownicy pewnego szwedzkiego biurowca otrzymują nawet możliwość wszczepienia sobie specjalnego chipa RFID, który zapewni im bezpieczeństwo oraz wygodę. Korzystanie z tej technologii nie jest jeszcze obowiązkowe.

W podobnym kierunku idą największe korporacje na świecie. Jonathan Leblanc z firmy Paypal, który zajmuje się opracowywaniem i testowaniem nowych wynalazków powiedział, że technologia zaszła już na tyle daleko iż można ją wręcz zintegrować z ludzkim ciałem. Jego zdaniem kolejnym krokiem dla zachowania bezpieczeństwa i zwiększenia naszej wygody jest właśnie wszczepianie pod skórę urządzeń oraz połykanie specjalnych pigułek.

Leblanc wymienił coś o wiele bardziej zaawansowanego niż chipy RFID - implanty mózgowe, przymocowane do naszego ciała komputery czy urządzenia połykane, które będą zasilane w naszym organizmie dzięki kwasom żołądkowym. Systemy zamiast skanować nasze oko czy linie papilarne, mogą w przyszłości brać pod uwagę serce i jego puls lub nasze naczynia krwionośne.

Wszystko najwyraźniej zmierza do sytuacji, w której ludzkość będzie całkowicie zintegrowana z technologią a naszej gotówki nie zobaczymy już w portfelu tylko na koncie bankowym. Nie będą to już fizyczne pieniądze a jedynie zapis w postaci liczb. Z kolei władza otrzyma kolejne skuteczne narzędzie do inwigilowania społeczeństwa - wszystko pod przykrywką bezpieczeństwa przed hakerami. 
 
Źródło: dziendobry.tvn.pl / wolna-polska.pl / zmianynaziemi.pl 
 
Powiązane:


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL