maxresdefault bc102
 
Czy w obecnych czasach mamy szansę ujrzeć i doświadczyć cudów opisywanych w Biblii, a dokonywanych przez Jezusa Chrystusa? Jeżeli powoływać się na relację wiernych i ludzi uzdrowionych to współcześni charyzmatycy dokonują rzeczy niezwykłych i nadnaturalnych, które wymykają się obecnej nauce i logice. Jakub Kamiński to były junior Jagiellonii i Lechii, raz powołany na konsultację kadry Polski. Sam o sobie mówi, że na imprezach nosił opaskę kapitańską. Nie przeszkadzało to w marzeniach o wielkiej piłce, gdzie jednak zderzał się z brutalną rzeczywistością, aż w końcu w Łomży porżnięto mu nogę – lekarz po wszystkim stwierdził, że chyba pijana pielęgniarka po dyżurze przeprowadzała operację. Zostało mu spoglądanie wstecz na zmarnowane lata, poharatane zdrowie. Ale wtedy przyszło niemożliwe, prawdziwy obrót o 180 stopni: dziś Kuba ma na koncie wizyty w wielu miejscach w Polsce a także w USA i Ekwadorze, gdzie świadczy o obecności Żywego Boga na świecie i – jak sam twierdzi – podczas jego modlitw ludzie są uzdrawiani mocą Bożą. To historia jedyna w swoim rodzaju, zapraszamy.  
 
Jako młodzieżowiec Jakub Kamiński trenował w Jagiellonii Białystok. Gdy miał 16 lat trafił do Lechii Gdańsk. Pisała o nim prasa. W 2013 roku "Dziennik Bałtycki" opublikował artykuł, w którym informował o jego możliwym transferze do Słowenii. Na drodze do dalszej kariery stanęła mu poważna kontuzja. Gdy miał 20 lat, uszkodził więzadła krzyżowe w kolanie i łąkotkę. Przeszedł rehabilitację, ale rok później uraz się odnowił.
"Wszystko to samo, co za pierwszym razem poszło plus powstały powikłania po pierwszym zabiegu, który okazało się, że był źle wykonany" - tłumaczy Kamiński. Udał się do ortopedy. "Ocenił, że jest tragedia, że potrzebuję natychmiast operacji. Wycenił to na 50 tysięcy. Dla mnie była to suma nie do zaakceptowania, bo wszystkie pieniądze, które miałem, po prostu przebalowałem" - wyznaje.   

8f7d3d7cc8203959748f8edd142febb4 XL 76ca2
 
Drugi lekarz postawił taką samą diagnozę. Za zachętą swojej rodziny Jakub udał się konferencję chrześcijańską na północy Polski. Tam stało się coś niesamowitego! "Przyjechałem na to spotkanie. Miałem problemy z chodzeniem. Poczułem tam silną obecność Bożą. Zacząłem czuć, że jestem brudny przed Bogiem, że jestem od Niego daleko, że coś jest nie tak. Powiedziałem w swoim sercu: "Boże, zabierz ze mnie to wstrętne uczucie, bo za chwilę po prostu tu umrę" - wspomina. W tamtym momencie pastor z Australii- Alejandro Arias, który był mówcą na konferencji, podszedł do niego i powiedział: "Właśnie zapytałeś Boga. Bóg ci teraz odpowiada i mówi: anulowałem wszystkie twoje plany. Dlatego że jesteś dla mojego planu i będę cię używał dla swojej chwały. Pójdziesz tam, gdzie ja cię poprowadzę. Będziesz głosił o moim imieniu i o tym, że jestem Bogiem chwały. Będziesz oglądał wielkie rzeczy w swoim życiu". To były chwile, gdy Bóg zmieniał serce Kamińskiego. "Po godzinie wstałem, czułem się innym człowiekiem. Czułem, że jest mi lekko na sercu, że jestem czysty przed Bogiem" - tłumaczy.  

14568243 320627951627614 6742474366442925947 n f4e4d 
 
Kaznodzieja pomodlił się o jego uzdrowienie. "Po dwóch minutach po tym, jak się o mnie pomodlił, zacząłem skakać obunóż do góry. Jeżeli ktoś grał w piłkę i miał zerwane więzadła krzyżowe, to wie, że jest to niemożliwe. Pięć minut potem wybiegłem z budynku i zacząłem biegać, skakać po ławkach. Ludzie myśleli, że to jakiś wariat biega, ale ja byłem wariatem, bo Bóg mnie uzdrowił" - opisuje niezwykłe zdarzenie Jakub. Już nie potrzebował operacji. Własną "operację" przeprowadził bowiem na nim Bóg. "Trzy miesiące później jeździłem zimą na nartach" - podkreśla. Po konferencji przez wiele dni szukał Boga i prosił, by mu się objawił. On zaczął znakami potwierdzać mu Swoją wolę. Z czasem Jakub sam zaczął być ewangelistą. Modli się za chorych, a oni są uzdrawiani. Był już w Ekwadorze, Stanach Zjednoczonych, w Afryce, a niedługo ma odwiedzić Niemcy.

19702558 465147380509003 1091658267092905104 n bb676
 
"Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą, węże brać będą do rak, i jeśli co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie" (Mk 16,17-18). 

Oto świadectwo uzdrowionej kobiety po jego modlitwie w imieniu Jezusa Chrystusa w stanie Arkansas: 
Materiał video:
Kamiński odwiedzał już także kościoły w Polsce. Tu świadectwo uzdrowienia słuchu po jego posłudze w Radzyniu Podlaskim:
Materiał video:
Świadectwo uzdrowienia po spotkaniu w Białymstoku: 
Materiał video:
Fryzjerka i klientka uzdrowione w USA: 
Materiał  video: 
Uzdrowienie kobiety z Ekwadoru, która nie mogła urodzić:
Materiał video: 
Świadectwo Jakuba Kamińskiego:
Materiał video: 
Pytany o powrót do piłki tak to komentuje: "Zadzwoniłby dziś do mnie klub z Ekstraklasy, zaproponował dwadzieścia tysięcy miesięcznie… niechby nawet funtów! Odmówiłbym w sekundę, nie strugam pawiana. Nie dlatego, że piłka jest zła, ale dlatego, że nigdy nie dała mi ułamka tej radości, tego spełnienia, które daje mi każdego dnia Bóg. Resztę życia, które spędzę na tym świecie, poświęcę by zapoznawać ludzi z realnym Bogiem, który zmienia życia. Wiesz co najlepszego mi dał? Wolność. Poczucie pokoju w sercu. Od miesięcy nie wiem co to dół i stres. Oglądałem wiele uzdrowień, ale uzdrowienia nie są najważniejsze. Najważniejsze jest złapać relacje z prawdziwym Bogiem który czeka na ciebie!" 

"Zapewniam was: Kto Mi wierzy, będzie czynił cuda takie, jak Ja—a nawet jeszcze większe, bo już odchodzę do Ojca." ( Jn 14, 12) 

Powiązane:


Źródło: chnnews.pl / weszlo.com / youtube.com
Foto: facebook.com / lechia.net / youtube.com 
 

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL