Amazon-Zombies-1200x801 f84b5 
 
Śmierć fascynuje i przeraża ludzkość od jej zarania. Wiele osób szuka ukojenia w religii inni odpowiedzi w nauce. Kresowi życia nie można zapobiec, okazuje się jednak, że możliwe będzie powrócenie do niego.


Grupa chińskich naukowców z prywatnego laboratorium Yinfeng Biological Group w Jinan rozpoczęła właśnie pierwszą na świecie procedurę mającą na celu wskrzeszenie osoby zmarłej. Chińczycy twierdzą, że próba zakończy się powodzeniem. Kriogenicznej procedurze poddano zmarłą na raka 49-latkę, Zhan Wenlian.

Powiązane:

To prawdziwy przełom w nauce. Chociaż bowiem podobne próby podejmowano już wcześniej, żadna nie miała aż takich szans powodzenia.

Jak podaje CNN procedura przygotowania ciała do zamrożenia, a potem wskrzeszenia polega na kilku krokach. Najpierw, zaraz po zgonie, umieszcza się ciało w wannie w wodzie z lodem, tak by się schłodziło, ale nie zamarzło. Następnie ze zwłok wypompowuje się krew i zastępuje ją specjalnym płynem. Ostatnia faza polega na umieszczeniu zmarłego w ciekłym azocie, gdzie czeka na swoją kolej do odmrożenia.

Naukowcy twierdzą, że ożywienie Chinki będzie możliwe. Nikomu przedtem nie udała się jednak ta sztuka. 49-latka oddała swoje ciało nauce dobrowolnie. 
 
Źródło:  pikio.pl / msn.com 
Foto: ytimg.com / somatyczka.blog.pl
 

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL