1 25-589x490 8a202

Seks zaczyna się „od umysłu"... U podstaw seksualnej kultury Wschodu znajdują się zupełnie inne zasady niż w kulturze europejskiej, taki jak na przykład kult nagiego ciała w Europie. Jak wszyscy wiemy w takich krajach jak: Japonia, Chiny, Indie, Tajlandia i krajach muzułmańskich seksualność jest rozpatrywana zarówno na płaszczyźnie sztuki jak i nauki. Seks nie stanowi celu samego w sobie ale drogę, dążenie do rozwoju duchowości. Seksualność traktowana jest jak coś naturalnego, nie zakazanego, jednocześnie nie jest „zwierzęcym” aktem mającym na celu jedynie osiągnięcie zadowolenia i satysfakcji, ale sposobem na duchowe zbliżenie.


W Chinach na stosunek do seksu zasadniczy wpływ miała starodawna filozofia, traktująca kobiety jako istotę „drugiego gatunku”. Dotychczas spojrzenia Chińczyków mają antyfeministyczny charakter, gdyż kobieta jest postrzegana jako osoba gorszej kategorii w porównaniu do mężczyzny. W Chinach od dawien dawna ceniona była kobieca czystość, oddanie mężowi, a te cechy stanowiły podstawę życia rodzinnego oraz wychowania potomstwa. Chińską rodzinę wyróżnia przede wszystkich powszechnie panujący wzajemny szacunek, troska, z kolei od dzieci wymagane jest takie zachowanie, które nie zaszkodziło by rodzinie. Taka atmosfera stwarza wyjątkową więź pomiędzy członkami rodziny, gdyż małżeństwo jest zawierane przede wszystkim po to, aby założyć rodzinę.

We współczesnych Chinach zarówno jak w starożytności nagie ciało postrzega się negatywnie. Analny i oralny seks w Chinach uważany jest za „zboczenie” i jest karany przez prawo. Chińczycy krytycznie oceniają męską masturbację, gdyż według nich, utrata nasienia jest jednoznaczna z utrata sił witalnych, natomiast ten sam czyn w przypadku kobiet nie jest niczym nagannym i jest traktowany z wyrozumiałością. Podobno 95 % Chińczyków nigdy nie osiąga satysfakcji seksualnej a także nie wiedzą w jaki sposób zadowolić partnera. 

Aktywne życie seksualne od zawsze było bardzo ważną częścią japońskiej kultury. Japończycy dotychczas stosują się do zaleceń zapisanych w starodawnych księgach, które dotyczą technik miłości cielesnej. W trakcie gry wstępnej dla Japończyków niezwykle ważny jest powolny i formalny początek, niemal graniczący z rytuałem. Kobieta zbiera włosy do góry i przepina je szpilkami po to, aby odsłonić tylną część szyi, która według opinii Japończyków wygląda niebywale erotycznie. W następnej kolejności mężczyzna delikatnie dotyka ustami bądź czubkiem języka szyi partnerki. Takie zachowanie przypomina „drażnienie się”. Po czym obydwoje obnażają się i „przechodzą” do wstępnych pieszczot. Pod czas seksu rozpuszczone już włosy partnerki dostarczają nowych wizualnych wrażeń doprecyzowując namiętny obraz erotyczny. 
 
Japońskie pary tradycyjnie milczą. W malutkich drewnianych domach z tekturowymi przegródkami zamiast ścian wewnętrznych, partnerzy starają się nie przeszkadzać sobie nawzajem zbędnymi dźwiękami. Słowa, wymawiane szeptem bądź komunikacja bez słów, a jedynie za pośrednictwem dotyku potęguje napięcie, podniecenie. W Japonii każdej parze młodej wręcza się bogato ilustrowaną księgę, w której pokazane i opisane są wszystkie możliwe warianty seksu. Tradycyjnie tę książkę kładzie się pod poduszkę, podobno ma ona zagwarantować fantastyczną noc poślubną. 

Kobiety, przyjeżdżające do Indii z innych krajów, w większości swojej są zszokowane „napalonymi” spojrzeniami tutejszych panów, zapewne z tego powodu powstał mit mówiący o „zboczonych seksualnie” Hindusach. Tak naprawdę, hinduski mężczyzna jest wychowany w taki sposób, że zawsze powinien zachowywać dystans podczas obcowania z kobietą i musi traktować je tak samo jak swoje siostry i matkę. Chodzi o to, że Hinduski są bardzo niedostępne, w związku z czym panów niesamowicie „pociągają” przybyszki z innych krajów. W Indiach do kwestii seksu od zawsze był przepisywany duchowy, a nawet rytualny sens. Od starodawnych czasów inicjację seksualną uważa się za cześć większości świętych rytuałów. W tym kraju seks uważa się za czyn pochlebiany przez Boga. 

Na ogół wpływ starodawnych obyczajów religijnych w Indiach jest bardzo mocny. Przykładowo menstruacja u kobiet jest postrzegana w kategoriach rytualnego skalenia, a kobietę uważa się za nieczystą. W tych dniach wszystkie obowiązki domowe przekładane są na służbę lub córki kobiety. Seks przedmałżeński grozi przykrymi konsekwencjami, które są stosowane wyłącznie wobec kobiet. Kodeks dotyczący zachowania kobiety od zawsze był bardziej rygorystyczny, niezależnie od statusu społecznego. Nawet według Kamasutry ideał doskonałości seksualnej jest możliwy do osiągnięcia jedynie w małżeństwie. Traktuje się, że kobieta powinna w całości zadowalać mężczyznę, ulegać każdej jego zachciance oraz dochowywać wierność. 

Miłość pomiędzy małżonkami w Indiach jest niezwykle ważna, jednakże uważa się, że z pewnością się zrodzi i rozkwitnie w trakcie wspólnego życia. Ślub z miłości wcale nie jest warunkiem, a nawet zaprzecza tradycjom powstałym na przestrzeni wieków. Około 95 % małżeństw w Indiach zawierane są na zasadzie kojarzenia, po uprzednim omówieniu warunków pomiędzy rodzicami przyszłych państwa młodych. 

Seks w Tajlandii nigdy nie był traktowany jako zakazany owoc. Wiedza dotycząca seksu dotyczy dzieci już w bardzo młodym wieku, około 8-10 lat. Dla każdego tajskiego mężczyzny obligatoryjne jest odbycie kursu przysposabiającego do życia klasztornego, dotyczy on wszystkich bez wyjątku, zarówno króla jak i poddanych. Dopiero po odbyciu wspomnianych „szkoleń”, mężczyzna ma prawo się ożenić. Tradycyjnie Tajowie mają jedną żonę. Co prawda, w miastach funkcjonuje cała nielegalna instytucja nałożnic. O istnieniu „młodszych żon”, bo w taki sposób są one określane, wie każda „główna” żona. Uważa się, że jeżeli mężczyzna „wziął sobie młodszą żonę” powinien ją utrzymywać na odpowiednim poziomie oraz regularnie zadowalać seksualnie. Najważniejszą zasadą każdej Tajki jest zostać zaakceptowaną przez mężczyznę i zawczasu przewidywać każdy jego kaprys i zachcianki. 

Jak wszyscy wiemy, kultura muzułmańska najbardziej ze wszystkich innych rygorystycznie traktuje art seksualny oraz stosunki intymne pomiędzy kobietą a mężczyzną. Na przykład niektóre muzułmańskie pary mogą uprawiać seks jedynie w pozycji misjonarskiej. Prośba małżonka o zmianie pozycji jest traktowana na równi z grubiańską obrazą i degradującym występkiem. Z innej strony, w niektórych krajach muzułmańskich, na przykład w Iranie, para młoda, która ma ochotę uprawiać seks przez ślubem może poprosić o udzielenie „tymczasowego ślubu”. Pozwala się im zapłacenie za skromną ceremonię, w skutek tego uzyskają kontrakt, ze wskazaniem „ terminu ważności” ich „małżeństwa”. Natychmiast po tym jak uzyskają papier mogą do woli się sobą cieszyć nie naruszając jednocześnie zasad Islamu. 

Jak się mówi: „Co kraj, to obyczaj”. Najważniejsze aby życie intymne odbywało się za obopólna zgodą, w równym stopniu satysfakcjonowało każdego z małżonków, sprawiało radość, wzmacniało więź i miłość. 
 
Źródło: geekweek.plKontrrewolucja informacyjna!


Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL