fedor-1444197454-800 c289d

Fedor Emelianenko (MMA 35-4) zalicza efektowny powrót do MMA! Legendarny Rosjanin bez problemów rozbił hinduskiego kickboksera Singh Jaideepa (MMA 2-1) podczas gali Rizin FF: IZA (Początek) w Japonii!


Fedor Emelianenko powraca! Legendarny Rosjanin bez większych problemów rozprawił się z hinduskim kickbokserem Singh Jaideepem! Hindus starał się kontrolować dystans przy pomocy ciosów prostych jednak Fedor Emelianenko cierpliwie wyczekał odpowiedni moment i wpadł w klincz. Singh Jaideep robił wszystko włącznie z trzymaniem lin by nie znaleźć się w parterze. Chwilę później Fedor w swoim stylu wpadł w przeciwnika z huraganem szybkich i potężnych uderzeń. Jaideep zaczął się bronić a Fedor wykorzystał ten fakt do sprowadzenia walki do parteru efektownym wyniesieniem. Rosjanin bardzo szybko znalazł drogę z pozycji bocznej do dosiadu i rozpoczął rozbijanie przeciwnika. Gdy Singh Jaideep starał się obrócić – otrzymał kilka krótkich sierpów i sędzia John McCarthy przerwał pojedynek!  
 
Materiał video:
Fedor Emelianenko wygrywa przez TKO! 
Źródło: mma.pl
Foto: sportskeeda.com


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL