vvvv bd32e

Chociaż początkowo wydawało się, że zmiana dyrektora Telewizji Polskiej na polityka PIS Jacka Kurskiego oznaczać będzie pełne upolitycznienie to okazuje się, że zmiany w TVP idą w dobrą stronę.
 
Gościem programu Minęła 20 w TVP Info będzie jutro Marian Kowalski. Poprzednie władze TVP nie chciały go widzieć na antenie, choć Jan Pospieszalski zapraszał go do swojego programu wielokrotnie. Dwa razy nie został wpuszczony do studia, mimo że już był w siedzibie TVP. Raz został wpuszczony, ale Jan Pospieszalski w obawie przed zdjęciem programu z anteny poprosił Mariana żeby nie mówił za dużo. Teraz po zmianach we władzach telewizji ma się to zmienić. Prawicowi politycy, także pozaparlamentarni mają być zapraszani częściej. 
 
Powiązane:
W niedzielę w programie Woronicza 17 jednym z gości będzie polityk partii KORWiN. To kolejna duża zmiana, ponieważ zarówno Korwin jak i politycy jego partii byli do tej pory oficjalnie bojkotowani przez TVP. Nie będzie to jednorazowa wizyta polityka KORWiN-u w studio. Do programów publicystycznych TVP politycy tej partii mają być zapraszani regularnie. 
 
Powiązane:
Już teraz można zauważyć, że TVP Info transmituje na żywo wszystkie konferencje partii KORWiN, a wypowiedź JKM z debaty w Parlamencie Europejskim była pokazywana na antenie wielokrotnie.  
 
Źródło: lekkopolitycznie.pl / youtube.com 
Foto: static.prsa.pl / ppstatic.pl / ytimg.com


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL