Publicysta Stanisław Janecki słusznie zauważa, że dla przeciętnego Polaka Bronisław Komorowski kojarzy się przede wszystkim z obciachowym i niezdarnym safandułą-burakiem. Problem jednak w tym, że w rzeczywistości jest on groźnym dla suwerenności i zapewnienia nam pełni swobód obywatelskich reprezentantem platformerskiego układu powiązanego z WSI i ekipą aparatu władzy z PRL. 

komorowski-jaruzelski-razem-466 373aa
źródło: twitter.com

- "Owszem, on i jego otoczenie popełniają niezliczone gafy, dzielnie walczą z protokołem dyplomatycznym, elementarnymi zasadami dobrego wychowania oraz polszczyzną. To prawda, że prezydent często się przejęzycza, robi podstawowe błędy składniowe, semantyczne czy ortograficzne, mamrocze i gubi sens oraz logikę wypowiedzi. (...) Tymczasem pod maską safanduły kryje się całkiem bezwzględny i twardy gracz." czytamy w najnowszym artykule publicysty tygodnika "wSieci". 

1507089 816938768392983 3344614342225333076 n b7e6f

Trudno się z powyższym nie zgodzić. Komorowski przez wielu Polaków odbierany jest jako niezdarny, obciachowy "misio", który coraz częściej zalicza kompromitujące wpadki. Co do tego pełna zgoda. Pamiętać jednak należy, że Komorowski jest przede wszystkim reprezentantem platformerskiego układu. To nie kto inny, jak właśnie on zatwierdzał swoim podpisem wszystkie negatywne rozwiązania legislacyjne uchwalane przez polityków Platformy i PSL. Jest niczym notariusz akceptujący wszystko to, co wcześniej przepchnie przez Sejm ekipa Kopacz. No okej - można powiedzieć. Taka jego polityczna rola. Gorzej, że obecny prezydent reprezentuje również środowiska ludzi powiązanych z aparatem władzy PRL. To on umieścił jako swoich najbliższych doradców wywodzącego się z PZPR Tomasza Nałęcza, czy moskiewskich kursantów Kozieja i Kuźniara. Efekt tego był taki, że BBN wydał w 2012 roku strategie, zgodnie z którą to Rosja, a nie NATO, winna być gwarantem naszego militarnego bezpieczeństwa w Europie. Jakby doliczyć do tego wątek WSI, to mamy obraz prezydenta, który jest realnym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa i suwerenności. I to - a nie jego obciachowość czy ciągle powtarzające się kompromitacje - winno być rozpatrywane w debacie publicznej jako główny argument przeciwko jego reelekcji.
 
Źródło: niewygodne.info.pl 
 
Powiązane:

 

 
Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL