pobrane 35719 65c51

Skoro żyjemy w 'państwie teoretycznym' to spróbujmy w takim razie zabawić się w czysto teoretyczną spekulację. Przypuśćmy, że śmierć śp. Andrzeja Leppera i Sławomira Petelickiego nie do końca wyglądała tak jak przedstawiły nam to pro-rządowe media. Załóżmy, że prokuratura działała na zlecenie ludzi broniących obecnego systemu i układu władzy, nie przeprowadzając rzetelnego i uczciwego śledztwa w sprawie ustalenia prawdziwych przyczyn śmierci tych dwóch wybitnych Polaków. Przyjrzyjmy się mocnym i uderzającym w decydentów wypowiedziom, które ewentualnie mogłyby sprowadzić na nich popularnego ostatnimi czasy "seryjnego samobójcę" grasującego w okolicach Polskich WSI...
 
śp. Andrzej Lepper

8 minut, które zabiło Andrzeja Leppera 
Andrzej Lepper - TEGO JESZCZE NIE SŁYSZAŁEŚ - historia prawdziwa...
Takiego wizerunku śp. Andrzeja Leppera nigdy nie zobaczysz w mediach
Ostatni wywiad Andrzeja Leppera


śp. Gen. bryg. Sławomir Petelicki 

Generał Petelicki chciał Trybunału Stanu dla Tuska
Dlaczego zginął gen Sławomir Petelicki
gen. Petelicki o kibicach i rządach PO
PS. Prosimy o pamiętanie, że jeżeli w przyszłości twórcom tego portalu zostanie "popełnione samobójstwo", bądź zginą w przedziwnych okolicznościach(rozjechanie przez ciężarówkę ze żwirem) to apelujemy o nie ufanie, kwestionowanie i samodzielne zagłębianie oficjalnej wersji wydarzeń. Nikt bowiem z twórców portalu nie planuje popełnić samobójstwa, dodatkowo cieszymy się wyśmienitym zdrowiem.

Powiązane:
 
 
 
 
 
 Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL