6168921-ksiadz-stanislaw-malkowski-900-585 70b78

Bardzo ciekawego wywiadu udzielił tygodnikowi „Najwyższy Czas” ks. Stanisław Małkowski. W rozmowie padają szalenie trafne analizy jak ta dotycząca przyszłości Polski po wyborze na drugą kadencję prezydenta Bronisława Komorowskiego.

– Wciąż wysokie poparcie dla prezydenta Komorowskiego może świadczyć o tym, że część społeczeństwa jest przekupiona i zastraszona – mówi duchowny.

Ks. Małkowski ocenia, że decyzję podejmowane przez Bronisława Komorowskiego można popierać wyłącznie ze względu na osobiste korzyści lub ze strachu. Dodaje przy tym, że ludzie często boją się o utratę pracy, lub boją się ewentualnych rozliczeń z władzą.

Duchowny zaznacza przy tym, że za utrzymującym się wysokim poparciem Głowy Państwa swoi aparat urzędniczy.

A jak ks. Małkowski ocenia np. Andrzeja Dudę?

Oprócz pewnych zasad, którym chce być wierny, stosuje łagodną roztropność po to, żeby pozyskać ludzi niezdecydowanych . Być może taka taktyka jest słuszna. Andrzej Duda pewnie wyczuwa nastroje społeczne – zaznacza odnosząc się do kandydata PiS.

Ksiądz zaznacza, że dobrze się dzieje, gdy w wyborach startują kandydaci anty systemowi.

Dodał, że ponowna wygrana Bronisława Komorowskiego oznacza w jego ocenie „likwidację Polski”, bowiem obóz prezydenta podejmuje decyzje sprzeczne z dobrem narodu. 
 
Materiał video:


Źródło: Najwyższy Czas / polskaniepodlegla.plKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL