cfaf92282487fa62ac23fbf1cf26d94f 6af20

Kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta Marian Kowalski złożył w Państwowej Komisji Wyborczej 188 tys. podpisów poparcia pod swoją kandydaturą, a kandydat Kongresu Nowej Prawicy - prawie 145 tys.

Kowalski podkreślił na briefingu przed PKW, że przy okazji zbierania podpisów działacze Ruchu Narodowego budowali też struktury.

To nie jest projekt oparty o nazwisko charyzmatycznego lidera, ale jednak o realną, rzetelną organizację, która wystartuje do wyborów sejmowych

— mówił.

Według przedstawicieli Ruchu Narodowego pod kandydaturą Kowalskiego udało się zebrać 188 tys. podpisów.

Kowalski zaznaczył, że idzie do wyborów z przesłaniem, że „Polska powinna być wreszcie rządzona dla dobra polskich obywateli, kierować się polskim interesem narodowym, a nie być państwem, które wykonuje polecenia różnych mocarstw”.

Jesteśmy przeciwni udziałowi w konflikcie rosyjsko-ukraińskim dlatego, żePolska nie ma żadnego potencjału i narzędzi do uprawiania polityki zagranicznej. To jest tragedia

— ocenił Kowalski.

Podpisy w PKW złożył również Jacek Wilk. Kandydat Kongresu Nowej Prawicy powiedział dziennikarzom przed PKW, że zebranie podpisów pod jego kandydaturą, która jest mało znana „poza środowiskami wolnościowymi i antysystemowymi” to ciężka praca.

To jest najlepszy dowód na to, że w Polsce jest duża wola i doża potrzeba na nowe twarze w polityce

— ocenił.

Jak dodał, wystarczało przybliżyć jego kandydaturę i powiedzieć, jakie ma poglądy, by podpisy były chętnie składane.

Przedstawiciele komitetu Wilka poinformowali, że udało się im zebrać pod jego kandydaturą 145 tys. podpisów.

Wiceprezes KNP Artur Dziambor podkreślił, że kampania prezydencka będzie dla jego partii wstępem do kampanii parlamentarnej.

Sondaże robią wszystko, by nas nie pokazywać, ale to się musi zmienić. Liczymy na debaty, liczymy na zainteresowanie

— mówił wiceszef KNP.

Do północy 26 marca jest czas na dostarczenia do PKW minimum 100 tys. podpisów, koniecznych do zarejestrowania kandydata w wyborach prezydenckich.

Podpisy do PKW dostarczyli już Janusz Korwin-Mikke, Bronisław Komorowski, Adam Jarubas, Paweł Kukiz i Marian Kowalski.

Wybory odbędą się 10 maja; jeśli żaden z kandydatów nie uzyska ponad połowy ważnie oddanych głosów, 24 maja odbędzie się druga tura wyborów.

Do północy 26 marca jest czas na dostarczenia do PKW minimum 100 tys. podpisów, koniecznych do zarejestrowania kandydata w wyborach prezydenckich.

Podpisy do PKW dostarczyli już Janusz Korwin-Mikke, Bronisław Komorowski, Adam Jarubas i Paweł Kukiz.

Wybory odbędą się 10 maja; jeśli żaden z kandydatów nie uzyska ponad połowy ważnie oddanych głosów, 24 maja odbędzie się druga tura wyborów. 
 
Źródło: wpolityce.plKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL