pap incydent krakow krzeslo komorowski625 6e863

Trzy tygodnie temu jako pierwsi informowaliśmy o zatrzymaniu działacza MdPR, który w czasie spotkania z Bronisławem Komorowskim w Krakowie miał krzesło nawiązujące do japońskich popisów głowy państwa. Dziś okazuje się, że chłopak którego kłamliwie oskarżono o próbę rzucenia krzesłem wciąż jest przetrzymywany w areszcie. Ponadto jest traktowany w sposób urągający podstawowym normom.


Karol Kupiec, działacz UPR na swoim facebooku poinformował dwa dni temu że zatrzymany chłopak wciąż znajduje się w Areszcie przy ul. Montelupich w Krakowie. Przez ponad tydzień, nie wyrażano zgody na dostarczenie aresztowanemu środków czystości i świeżych ubrań. Karol Kupiec informuje również o utrudnianiu kontaktów z adwokatem a także składaniu fałszywych zeznań w sprawie, przez policjantów:

Prokurator wciąż nie wyraził zgody, aby wynajęty przez nas adwokat mógł skontaktować się oraz zobaczyć z Markiem. Co więcej, ponad 10 policjantów zeznało, iż na własne oczy widzieli, jak Marek zamachiwał się krzesłem, aby rzucić nim w Prezydenta i w ostatniej chwili został powstrzymany oraz pojmany przez odpowiednie służby.

Wpis kończy smutna refleksja nad stanem naszego państwa:

To wszystko coraz bardziej uwidacznia, że żyjemy w systemie neokomunistycznym. Trzymaj się Ziomeczku, mury w końcu runą, a my nigdy się nie poddamy i będziemy działać dalej. Jesteśmy niezniszczalni!! Pozdrowienia Do Wiezienia!! 
 
Źródło: parezja.pl 
 
Grafika:
e-meblostyl stoly krzesla k8 a2259
Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL