komorowski-1 12ab0

23 urzędników koszalińskiego ratusza dostało po 400 zł za pracę przy wizycie głowy państwa. Kołobrzescy nie dostali nic, bo prezydent odwiedził ich przy okazji innych uroczystości.

Bronisław Komorowski urządził sobie przy okazji wizyty w Koszalinie kampanię wyborczą. Nie dość, że pracowali przy niej urzędnicy, to jeszcze dostali za to nagrody z ratusza.

Bronisław Komorowski w połowie marca odwiedził Kołobrzeg i Koszalin. W tym pierwszym uczestniczył w obchodach 70. rocznicy walk o miasto i zaślubin Polski z morzem. Z kolei w Filharmonii Koszalińskiej wziął udział w specjalnej sesji z okazji 25-lecia samorządu terytorialnego w Polsce, a na placu przed koszalińskim ratuszem spotkał się z mieszkańcami miasta, nawołując do głosowania na siebie w nadchodzących wyborach prezydenckich. 

W przygotowanie jego wizyty byli zaangażowani koszalińscy urzędnicy, którzy w dodatku otrzymali za to nagrody. 23 osobom ratusz przyznał po ok. 400 zł, a więc w sumie wydano nieco ponad 9 tys. zł. - Na taką decyzję pozwala nam regulamin wynagradzania. To nie są żadne dodatkowe pieniądze, a właśnie środki z puli na wynagrodzenia, w której zawsze są jakieś rezerwy - podkreśla Tomasz Czuczak, sekretarz miasta.


Prezydent Bronisław Komorowski w Koszalinie. Głośne krzyki protestu. Zobacz film!
Materiał video:
Źródło: gk24.plKontrrewolucja informacyjna!


Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL