niebezpieczne-zwiazki-bronislawa-komorowskiego-b-iext28273195 8c76d

To książka, jakiej dotąd nie było na polskim rynku. Żadna książka nawet w minimalnym stopniu nie pokazuje o prezydencie Komorowskim tyle, co moja książka. To nie reklama, to fakty - mówi Wojciech Sumliński


Wojtek Sumliński, dziennikarz śledczy, który odważył się jako jedyny wykonać taką pracę: pokazać prawdziwe oblicze obecnego Prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego. Podczas spotkania w Radiu WNET Sumliński tak mówił o swojej najnowszej książce pt. „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”: "Czuję się tak, jak czuję się każdy autor, który ma przekonanie, że udało się popełnić to, co popełnić zamierzał. Ta książka to nie jest zbiór faktów i dat, ale książka, która ma mroczny klimat - bo taka jest specyfika tajnych służb, a to książka o tajnych służbach i otoczeniu pana prezydenta Komorowskiego".

Sumliński mocno podkreślał, że nie jest to książka na zamówienie polityczne, ale owoc długoletniej pracy śledczej. Co ciekawe, wszystko co znajduje się w książce zostało poddane szczegółowej weryfikacji: "Nawet jeśli wiedziałem coś na 100%, ale miałem wątpliwości co do udowodnienia, to odstępowałem od tego. Książka jest pełna szokujących faktów. Świat, który opisuję w tej książce, widziałem i w jakiejś mierze uczestniczyłem".

"Ta książka miała być dla mnie domknięciem koła. Nie chcę powiedzieć, że to moja najważniejsza książka, ale zdecydowanie to moja kulminacyjna praca, bardzo ważna praca. (…) Naciski były ze wszystkich stron - nie tylko na mnie, ale i na ludzi, którzy pomagali mi zbierać materiały do książki i udostępnić swoją wiedzę. Nie zrozumie tego nikt, kto nie przeszedł przez tę rzeczywistość - a to bardzo mroczna rzeczywistość".

Rozmowa Wojciecha Sumlińskiego na temat książki(radio WNET):
Materiał audio:
Sumliski Wojciech2 189f9

 
KSIĄŻKA JEST DO NABYCIA NA STRONIE INTERNETOWEJ AUTORA:


Źródło: fronda.pl

 Powiązane:Kontrrewolucja informacyjna!


Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL