immigration 747eb

Angela Merkel w wywiadzie dla niemieckiej telewizji zapowiedziała pracę nad nowym „wielkim projektem”. Zgodnie z nim na terenie całej Unii Europejskiej mają obowiązywać takie same warunki socjalne dla uchodźców. Do tej pory uciekinierzy niechętnie wybierali Polskę na miejsce azylu, po zrealizowaniu projektu Merkel sytuacja ta może się zmienić.


Kanclerz Niemiec zapowiedziała, że plany są takie, aby projektowi poświęcić więcej uwagi, niż greckiemu kryzysowi czy stabilności „strefy euro”. Polityk bardzo nie podoba się agresja wymierzana przeciw uciekinierom.

Merkel chce unormować zasadę prawną, zgodnie z którą miejscem azylu dla uchodźcy byłby pierwszy kraj do którego trafi. Kanclerz narzeka, że jej zdaniem teraz imigranci zachęcani są przez inne państwa, aby w podróż po azyl wybierali się do Niemiec.

Jeśli idea Angeli Merkel zostanie zrealizowana Polska będzie musiała przyjmować więcej uciekinierów na lepszych warunkach socjalnych – jednolitych w całej Unii Europejskiej. Do norm będą musiały dostosować się wszystkie państwa UE, niezależnie od ich zamożności. 
 
Źródło: pikio.pl 
 
Powiązane:
Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL