http://www.fakt.pl/politycy/leborczanin-donosi-na-ewe-kopacz-i-terese-piotrowska,artykuly,581537.html

 Mieszkaniec Lęborka złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez szefową rządu Ewę Kopacz oraz minister Teresę Piotrowską! Powód? Działanie w interesie Niemiec i organizacji pozapaństwowej zwanej Unią Europejską z naruszeniem suwerenności państwa Polskiego! 

Jak wynika z ustaleń mieszkaniec miasta ma poważne wątpliwości co do działania premier Ewy Kopacz w związku ze sprowadzeniem imigrantów do Polski i zmiany decyzji ustalonej wspólnie na spotkaniu grupy Wyszehradzkiej.

Lęborczanin powołał się na art. 129 kodeksu karnego „Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10”. Zdaniem mieszkańca do zdrady dyplomatycznej doszło, gdy Kopacz i Piotrowska ugięły się pod żądaniami i groźbami ze strony kanclerz Niemiec - Angeli Merkel. 

Co dalej z zawiadomieniem? – Przydzieliłem je prokuratorowi, który z nim się zapozna i podejmie decyzję o wszczęciu lub odmowie wszczęcia postępowania – mówi gp24.pl prokurator Patryk Wegner, szef prokuratury rejonowej w Lęborku. Zgodnie z przepisami, takie postanowienie powinno zostać wydane niezwłocznie.

Do końca roku do Europy ma trafić 1 mln. imigrantów, a do końca roku 2016 ma być już ich 2 mln.