47fcd4026df9eb9a479388de885b262e XL 7f0c1

Pomagajmy dalej Ukrainie finansowo, dostarczajmy dla tego kraju sprzęt wojskowy, przyjmujmy obywateli ukraińskich do szpitali, płaćmy za ich leczenie, a w zamian otrzymamy nie tylko gloryfikację UPA, ale również jako kraj – Polska, zostaniemy wpisani na listę wrogów kraju!

Tak się właśnie stało. Portal kresy.pl pisze o działaniu ukraińskiego Instytutu Pamięci Narodowej, który na liście "wrogów Ukrainy" z lat 1940-1960, tuż obok nazistowskich Niemiec zamieścił Polskie Państwo Podziemne.

Wszystko z okazji 73. rocznicy utworzenia UPA.

– IPN oraz organizacja Medialne Centrum Kryzysowe przygotowały infografikę pokazującą działania i wrogów „ukraińskiego ruchu wyzwoleńczego w latach 1940-1960 – czytamy na kresy.pl.

Obrzydliwie to wygląda. Symbole nazistowskie, sierp i młot są zamieszczone tuż obok symbolu Polski Walczącej.

Widać wyraźnie, że kult Stefana Bandery – kult wrogości wobec Polski – odradza się u naszych wschodnich sąsiadów coraz mocniej. 
 
Źródło: polskaniepodlegla.pl
Foto: Kresy.plKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL