vvvv f28f9

Polscy fani piłki nożnej zaprezentowali podczas niedzielnego meczu Śląska Wrocław z Lechem Poznań ogromny antyimigracyjny baner. Przedstawia on krzyżowca, który staje w obronie Europy przed dżihadystami, i duży napis: "Stańmy w obronie chrześcijaństwa". O oprawie meczu - nie do pomyślenia na politycznie poprawnym Zachodzie - piszą zagraniczne media.

 
Zdjęcia z meczu ze spotkania pokazują ogromnego krzyżowca, który staje w obronie Europy przed dżihadystami podpływającymi do granic Europy na łodziach oznaczonych „USS Hussein” i „USS ISIS”.

Znaczenie ma sama postać krzyżowca. Był to uczestnik wypraw krzyżowych podejmowanych przez państwa i rycerstwo katolickie Europy w obronie chrześcijaństwa. Jak pisze portal breitbart.com - oprawa polskiego meczu "odnosi się do inwazji Państwa Islamskiego i terrorystów na nasz kontynent”.

Na górze baneru - jak zauważa portal - widnieje napis: „Gdy Europę zalewa zaraza islamska”.

144663928110923772597 99d09
   (Fot. screen breitbart.com; zdjęcie autorstwa Pawła Kota)
 

„Ręcznie malowane płachty przedstawiają pontony z imigrantami przygotowującymi się do przybicia na południowym brzegu Europy. Szacuje się, że wielkość banneru to co najmniej 15 metrów wysokości i 22 metry szerokości”

– opisuje breitbart.com.
 
144664048110924072597 91d30
(Fot.
 fanatik.ogicom.pl)


Przedstawiona postać występująca w obronie Europy ściska miecz i tarczę z herbem klubu piłkarskiego. Krzyżowiec jest gotowy do walki z imigrantami. Powyżej napis „Podczas gdy Europa zalana jest islamską zarazą”. Pod spodem rozciągnięto mierzący 30 metrów napis „Stańmy w obronie chrześcijaństwa”. 

Pod tekstem na portalu umieszczono setki komentarzy. Większość z nich popiera nastawienie polskich kibiców.

O bannerze napisano na kilkunastu zagranicznych portalach. 
  
Materiał video:

Źródło: niezalezna.pl

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL