lead.55951e145d2fb9d53e9005cef1c2c2b7 b7cc2

Prawicowy dziennikarz Mariusz Max Kolonko dał się poznać, jako przeciwnik muzułmanów, liberalnych mediów, politycznej poprawności, za to zwolennik nacjonalizmu i powszechnego dostępu do broni. Rusza z nową petycją. 


Dziennikarz za pośrednictwem swojego kanału MaxTV postanowił uruchomić zbiórkę podpisów pod petycją do prezydenta Andrzeja Dudy. Jest przerażony tym, że w Polsce na stu obywateli przypada 1,3 sztuk broni. Kolonko podaje przykłady państw, których ludność jest znacznie bardziej uzbrojona. Chodzi o USA, Serbię, Jemen, Szwajcarię i Arabię Saudyjską.

– Europa musi zdać sobie sprawę z tego, że jest w stanie wojny, że Kalifat chce was wybić, czego wy nie rozumiecie? Ilu ludzi musi jeszcze zginąć, żeby politycy w Europie i ludność cywilna pozbyła się tej politycznej poprawności i zrozumiała, że ci muzułmanie wojujący chcą was wytłuc co do nogi – mówi Kolonko.

Kolonko twierdzi również, że prawo do posiadania broni jest pośrednio zapisane w konstytucji, jako iż bezpieczeństwo człowieka i prawo do życia jest jego niezbywalnym prawem. Dziennikarz pisze więc petycję do prezydenta Dudy o przeprowadzenie ogólnopolskiego referendum konstytucyjnego o wprowadzenie prawa do powszechnego posiadania broni. 
 
Materiał video:
Źródło: pikio.pl / youtube.com  
Foto: wikimedia.org / mpolska24.pl
 
Powiązane: 
Biale 9f95fKontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL