dddd 420ee

Podczas środowych obrad Parlamentu Europejskiego lidera francuskiego Frontu Narodowego Marine Le Pen ostro skomentowała działania europejskich polityków na czele z kanclerz Niemiec i prezydentem Francji.

Materiał video:

Liderce Frontu Narodowego nie podobają się mocarstwowe dążenia Niemiec, próby uzyskania dominacji w Unii Europejskiej kosztem słabszych państw. Skrytykowała również Francoisa Hollande’a za to, że bierze udział w tym procesie.

Dziękuję pani Merkel, że sprawiła nam pani dzisiaj przyjemność, przybywając z wicekanclerzem, administratorem prowincji francuskiej. Panie wicekanclerzu, chciałam pana nazywać Prezydentem Republiki z szacunku dla pańskiego stanowiska, ale podobnie jak pański poprzednik, nie wykonuje pan swojej funkcji. Prezydent nie może konsekwentnie ignorować interesów Francji. W interesie Francji nie jest ślepo poddawać się polityce ustalanej w Berlinie, Brukseli, czy Waszyngtonie. Jej interesem i pańskim obowiązkiem jest bronić jej suwerenności – stwierdziła Le Pen podczas swojego przemówienia.

Francuska polityk zwróciła uwagę, że Unia Europejska zmierza do zapaści, a jej liderzy starają się utrzymać struktury przy pomocy szantażu i terroru.

Przychodzicie tu oboje na specjalną sesję, gdyż wasza Unia Europejska zmierza ku zapaści zaostrzanej atakami migracji jako atakami ekonomicznymi i musicie ją utrzymywać poprzez szantaż, groźby i zastraszanie. Wasz model to wasalizacja wobec USA, wyrzeczenia, nieuczciwa konkurencja, masowa inwigilacja obywateli, dumping socjalny, zalanie migracją – powiedziała.

Le Pen zwróciła się również bezpośrednio do Angeli Merkel mówiąc, że nie uznaje jej prawa do wasalizacji innych państw.

Ja pani nie uznaję, proszę pani, tego prawa do rozporządzania nami w absurdalnej próbie niemieckiej dominacji Europy. Obrona niemieckich interesów nie uzasadnia wasalizacji innych narodów Europy. 
 
Źródło: parezja.pl / youtube.com/user/KarasekUS 
Foto: flagi-24.pl / youtube.com


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL