tomasz siemoniak 77abe

Okazuje się, że resort Tomasza Siemoniaka (49 l.) na odchodne przyznał dyrektorom zatrudnionym w Ministerstwie Obrony Narodowej gigantyczne nagrody! Niektórzy z nich otrzymaliby po. 30 tys. zł! Ale wypłatę tych premii zablokował nowy wiceminister Bartosz Kownacki (37 l.).

Urzędnicy Antoniego Macierewicza (68 l.) wykazali się niezwykłą czujnością. A chodzi o prawie 100 tys. zł! Jak udało nam się dowiedzieć, kierownictwo resortu jeszcze za rządów Platformy Obywatelskiej zdecydowało o tym, by w grudniu dyrektorzy departamentów otrzymali gigantyczne premie.

Przykłady? Dyrektor jednego biura dostał 30 tys. zł, szef kolejnego departamentu 20 tys. zł, a radca generalny 15 tys. zł. We wcześniejszych miesiącach te same osoby dostawały nagrody rzędu 5 czy 6 tys. zł. Skąd teraz tak wielkie sumy? - Chyba spodziewali się, że zostaną zdymisjonowani, więc na koniec chcieli zgarnąć coś jeszcze - mówi nam nasz informator z MON.

Gigantycznymi nagrodami zainteresowało się nowe kierownictwo. I zdecydowało, by urzędnicy zwrócili bajeczne kwoty.

W sumie w 2015 r. na nagrody dla wyższych urzędników Ministerstwa Obrony Narodowej poszło pół miliona złotych. 
 
Źródło: se.pl
Foto: se.smcloud.net

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL