000470PFEA62SRIB-C317-F3 ec865
 
To jest haniebne. Oto miara upadku. Nawet Niemcy przez politykę poprawności są dziś państwem doprowadzonym do ruiny moralnej... – mówi w rozmowie z portalem PolskaNiepodlegla.pl lider Narodowców RP, były kandydat na prezydenta RP Marian Kowalski.


Komisja Europejska podjęła decyzję o objęciu Polski specjalnym nadzorem. Warto dodać, że słój głos „ze” oddała polska komisarz Elżbieta Bieńkowska. Jak Pan ocenia tę decyzję KE?

Tyle mam do powiedzenia, że idee konfederacji targowickiej są wiecznie żywe... Uprzywilejowanie grupy interesów gdy są zagrożone, to szukają protekcji w obcych stolicach, a przy okazji Unia Europejska pokazuje swoje coraz paskudniejsze oblicze.

Jakie to oblicze?

Unia Europejska doprowadziła nawet Niemcy, do sytuacji w której niemieckie kobiety nie mogą swobodnie wyjść na ulice, a jeszcze teraz próbują musztrować inne narody. Ja zawsze byłem przeciwnikiem wejścia Polski do UE i z każdym następnym rokiem, mam coraz więcej argumentów, które świadczą o mojej racji.

Chodzi Panu o narzucanie nam wszystkiego na siłę?

Z punktu widzenia Brukseli i zdrajców, którzy donoszą na polskie władze, nasz wizerunek będzie poprawny, gdy będziemy uprawiać politykę na kolanach. Ale to jest kompletna bzdura! Swoje cele strategiczne osiągają te państwa, które potrafią skutecznie artykułować swoje interesy i ich bronić. Proszę zauważyć, że państwa postrzegane jako niepoważne – jak Węgry i Rosja – potrafią wejść do pierwszej ligi, gdy rządzą nimi zdeterminowali liderzy. Wyraźnie widać, że Platforma Obywatelska jest partią destrukcji i wstecznictwa, jak sprzedajni arystokraci w XVIII wieku. I powiem coś od siebie: nie mam najmniejszych skrupułów, aby tych wszystkich ludzi posadzić do więzienia za zdradę ojczyzny.

Czy Niemcy są krajem demokratycznym? Może Unia Europejska powinna zająć się demokracją w Berlinie, o co wnioskują i pytają europosłowie PiS?

O ile sam rząd w Berlinie jest powściągliwy w wysuwaniu różnych tez wobec Polski, to już europejscy politycy – zwłaszcza niemieckiego pochodzenia – pozwalają sobie na zbyt wiele. Nie mają możliwości zapewnienia wolności prasy we własnym kraju, nie mają fizycznej możliwości obrony swoich kobiet, natomiast przeciwko własnemu narodowi, który manifestuje, wysyłają tysiące policjantów. To jest haniebne. Oto miara upadku. Nawet Niemcy przez politykę poprawności są dziś państwem doprowadzonym do ruiny moralnej...

Czy polskie władze powinny przejmować się krytyką, która pojawia się w europejskiej prasie?

Każdy atak na decyzję obecnego rządu, jak również na wynik wyborów należy nagłaśniać. Jeśli europejskie „elity” wysuwają wobec nas fałszywe zarzuty, to rząd powinien ostro reagować i demaskować wszystkie kłamstwa. Trzeba pokazywać złodziejstwa, nagłaśniać inwigilację dziennikarzy, a dodatkowo należy przeprowadzić śledztwo, kto zlecał takie działania. Ja bym na miejscu rządu, codziennie zwoływał konferencję prasową i demaskował kłamstwa dziennikarzy i polityków opozycji. I tak jak już mówiłem – powsadzałbym poprzednie władze do więzienie. Teraz nie można cofnąć się przed niczym.

Rozmawiał Łukasz Żygadło 
 
Źródło: polskaniepodlegla.pl 
Foto: wykop.pl / iplsc.com


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL