Wirus Zika, teraz obwiniany za deformacje mózgu dziecka w łonie matki i małogłowie, był wśród nas od dawna. Od późnych lat 40-tych XX wieku powodował, w najgorszym wypadku lekkie dolegliwości, i nagle, bez żadnego ostrzeżenia lub wyraźnej przyczyny, teraz powoduje tak przerażającą chorobę? Co więcej, badania wielu kobiet, które urodziły dzieci z deformacjami, nie wykazały w ogóle obecności wirusa Zika w ich organizmach.

Więc co może być przyczyną tego, że dzieci rodzą się z małogłowiem i uszkodzonymi mózgami? Nie przyjmuj, że występuje wyłącznie jedna przyczyna choroby. To bywa mylące. Wiele różnych czynników może, w połączeniu, powodować chorobę i śmierć.

W wypadku fenomenu "Zika" są to, na przykład:

Jeden: użycie pestycydów w Brazylii

Brazylia, epicentrum kryzysu "Zika", używa więcej pestycydów, niż jakikolwiek inny naród na świecie. Niektóre z nich są zabronione w 22 krajach. Co do dzieci rodzących się z małogłowiem, badania zaczerpnięte z Environmental Health Perspectives (Lipiec, 2011), "Urinary biomarkers of prenatal atrazine exposure..."

"Występowanie, w porównaniu do braku wymiernych poziomów [pestycydów], atrazyny lub konkretnego metabolitu, miało silny związek z IUGR płodu ... i małym obwodem głowy ... Zmniejszenie obwodu było też związane z metachlorem zawartym w herbicydzie."

Atrazyna i metachlor są stosowane w Brazylii.

Dwa: Szczepionka TdaP

Mamy kolejny podejrzany przypadek "koincydencji". Badanie opublikowane przez US National Library of Medicine, "Pertussis in young infants: a severe vaccine-preventable disease" mówi wprost:

... z końcem roku 2014 [Brazylijskie] Ministerstwo Zdrowia ogłosiło wprowadzenie szczepionki TdaP dla wszystkich kobiet w ciąży w Brazylii."

Oczywiste, że grupą docelową były kobiety w ciąży, które teraz rodzą dzieci z małogłowiem i uszkodzonym mózgiem, a rekomendacja szczepień wprowadzona została niedawno.

Barbara Loe Fisher, z Narodowego Centrum Informacji o Szczepieniach, pisze:

"Firmy farmaceutyczne nie wykonały badań bezpieczeństwa i efektywności szczepionek przeciw grypie i TdaP dla kobiet w ciąży, zanim szczepionki licencjonowano w USA i prawie nie ma danych na temat stanów zapalnych lub innych reakcji biologicznych na te szczepionki, mogące mieć wpływ na ciążę i wynik porodu ... Food and Drug Administration (FDA) wymienia szczepionki przeciwko grypie oraz szczepionki Tdap jako kategorii B (dla ciąż) lub C (biologicznych), co oznacza, że odpowiednie badania nie zostały wykonane u ludzi, w celu wykazania bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży i nie wiadomo, czy szczepionki mogą spowodować uszkodzenie płodu lub wpłynąć na zdolność rozrodczą. Producenci szczepionek przeciw grypie i TdaP stwierdzili, że badania toksyczności i wpływu na płodność człowieka są niewystarczające i ostrzegają, że szczepionki przeciwko grypie oraz szczepionki TdaP powinny być podawane kobietom w ciąży, tylko w razie wyraźnej konieczności".

Trzy: Genetycznie modyfikowane komary, wypuszczone w Brazylii na wolność, w celu zwalczenia Dengi - projekt wdrożony przez Oxitec, korporację zasilaną grantami przez fundację Billa Gatesa

W pewnej miejscowości w Brazylii, nieustannie notowano podwyższoną zachorowalność na Dengę, odkąd komary GM zostały wprowadzone by walczyć z tą właśnie chorobą.

Hipoteza naukowa brzmiała następująco: samce komarów GE, zapładniając naturalnie występujące samice, spowodują pojawienie się potomstwa które nie rozwinie się ponad stan larwalny. I gwałtowny przyrost naturalny komarów jest jedynym "dowodem", że wielki eksperyment jest bezpieczny. Brak długoterminowych badań wpływu na zdrowie jest odbiciem tego, co się stało, kiedy zostały wprowadzone uprawy GMO: żadnej nauki, jedyne mdłe zapewnienia.

Nie trzeba dodawać, że bez szeroko zakrojonych badań laboratoryjnych, nie ma sposobu, aby powiedzieć, jakie toksyczne substancje komary GE mogą właściwie przenosić, oprócz tego, co twierdzą naukowcy. Już to powinno spowodować zapalenie się czerwonej lampki.

Wszędzie tam, gdzie komary GE zostały wprowadzone lub zostaną wkrótce wprowadzone, nie przeprowadzono konsultacji z zamieszkałymi tam populacjami ludności. Decyzje zostały podjęte jednostronnie przez rząd, z edyktu korporacyjnego. Jest to kolejny eksperyment na ludziach na wielką skalę.

Cztery: Produkcja pestycydów w Brazylii

Reuters, 19 maja, 2015, "Brazil prosecutors seek $16 million from pesticide makers"

"Brazylijski prokurator powiedział w poniedziałek, że starają się o co najmniej 50 mln reali ($ 16,6 mln dolarów) od producentów pestycydów, za domniemane naruszenia zasad bezpieczeństwa w zakładzie odbioru zużytych pojemników po pestycydach ... Producenci ci, prokurator powiedział, to brazylijskie oddziały BASF, DuPont, Monsanto, Nufarm, Syngenta, Adama, KMF i Nortox ... zarzuty postawiono gdy naukowcy, regulatorzy, służba zdrowia i konsumenci coraz częściej skarżą się, że stanie się Brazylii potęgą rolną, doprowadziło do niebezpiecznego i nadmiernego stosowania pestycydów. Reuters poinformował w kwietniu, że co najmniej czterej zagraniczni producenci sprzedają w Brazylii pestycydy, które nie zostały dopuszczone na rynki krajowe."

Jak wygodne dla tych gigantów korporacyjnych: by uniknąć odpowiedzialności za przerażające efekty ich działalności - nagle pojawia się wirus, odtąd powszechnie przedstawiany jako winowajca.

Pięć: Ciężkie i endemiczne niedożywienie, brak podstawowej infrastruktury sanitarnej i powszechne ubóstwo

Są to główne czynniki chorób i śmierci, w obszarach, gdzie są powszechne (na przykład główne części Brazylii). Ich wynikiem jest osłabienie układu odpornościowego, przez co wszystko, co wypływa z wodociągów, jak zarazki lub substancje toksyczne wprowadzone działalnością człowieka, powoduje katastrofalne następstwa dla organizmu.

Sześć: Spraye anty-komarowe

The Guardian, 26 stycznia, 2015, "Brazil is 'badly losing' the battle against Zika virus, says health minister"

Spraye są obecnie rozdawane 400.000 kobiet w ciąży w Brazylii. Naturalnie, zawierają one wiele toksycznych składników. Czy jest lepszy sposób, aby zwielokrotnić siłę ataku na matki i ich nienarodzone dzieci? Na przykład, powszechnie stosowane fosforany organiczne w sprayu, miewają bardzo destrukcyjny wpływ na układ nerwowy.

Niektóre lub wszystkie z tych sześciu wymienionych elementów, w połączeniu z innymi, powodują nieustający atak na ludzkie życie.

Nie zapomnijmy też o Igrzyskach Olimpijskich w Rio, które odbędą się w sierpniu. Możliwych jest wiele scenariuszy, które mogą się rozegrać na oczach publiczności świata, siedzącej przed telewizorami. Czy Zika zostanie ogłoszona globalną pandemią? Czy szczepionka przeciw Zika zostanie magicznie "odkryta" i szybko wdrożona do produkcji, idealnie w czas, by pokazać (jako reklama) linie ludzi sumiennie wlokących się, aby otrzymać zastrzyk?

Każda fałszywa epidemia jest, w części, wykorzystywana do tworzenia atmosfery strachu, by w następstwie wywołać w społeczeństwie ślepą posłuszność nakazom służb medycznych i rządowych. Niewidzialny zarazek odgrywa rolę "malutkiego terrorysty" w tej sztuce teatralnej.

Tajne operacje medyczne należą do najbardziej niebezpiecznych, ponieważ wydają się być neutralne politycznie, nie płyną pod żadną konkretną banderą, a ich oficjalnym mottem przewodnim są szczytne cele humanitarne. Ale w rzeczywistości, nowoczesna medycyna "Rockefeller'a" jest skonstruowana jako ogromny partner dla globalizacji planety. Wg jej wizji, od kołyski po grób: każdy człowiek kroczy przez całe życie ścieżką choroby, diagnozy, diagnozy po diagnozie, przyjmowania toksycznych leków i szczepionek na każdym kroku, które osłabiają jego ciało i otępiają, by nie był w stanie dostrzec co dzieje się poza jego prywatnym kręgiem cierpienia, oraz by nie był w stanie oprzeć się totalitaryzmowi politycznemu.

Aktualizacja: 30 stycznia 2016

Jak podaje DailyMail, w artykule "Zika vaccine may be ready for emergency use this year -developer":

"Szczepionka przeciw Zika może być gotowa jeszcze w tym roku"

Natomiast ZeroHedge dostarcza szczegółowych informacji w artykule "Zika Outbreak Epicenter In Same Area Genetically-Modified Mosquitoes Released In 2015", potwierdzających nasze wiadomości: epicentrum epidemii Zirka znajduje się dokładnie tam, gdzie w 2015 roku wypuszczono komary modyfikowane genetycznie.

Aktualizacja: 2 lutego 2016.

Jak się okazuje wirus Zika został opatentowany przez Rockefellerów w 1947 roku i jest dostępny na sprzedaż, online. Czy ta ściema może być szyta jeszcze grubszymi nićmi?