kanzlerin merkel  97bdb

Premier Beata Szydło w wywiadzie udzielonym niemieckiemu "Bildowi" określiła relacje polsko-niemieckie jako znakomite. Wytknęła jednak Niemcom, że wiele decyzji podejmują "ponad głowami Polaków" co nie podoba się zarówno jej jak i jej rodakom. Podkreśliła także, że jeśli chodzi o politykę migracyjną to Berlin popełnił w niej wiele błędów.


W rozmowie z niemieckim dziennikiem premier Szydło wymieniła Niemcy jako ważnego i bliskiego partnera Polski w Europie. Zaznaczyła jednak, że Niemcy niekiedy zachowują się wobec Polski nielojalnie, podejmując decyzję niejako ponad Polakami. W tym kontekście wymieniła chociażby gazociąg Nord Stream 2, który nie uwzględnia zupełnie polskich interesów.

Nie obyło się także bez poruszenia kwestii imigrantów. Na pytanie o skutki polityki migracyjnej Niemiec polska premier odpowiedziała, że sytuacja na granicach zdecydowanie wymknęła się spod kontroli naszym zachodnim sąsiadom. Podkreśliła także, że rząd kanclerz Merkel w sprawie tzw. uchodźców popełnił zbyt wiele błędów, jak choćby próbę rozwiązania konfliktu syryjskiego w Europie. W ocenie Beaty Szydło wojna musi być rozwiązana tam, gdzie jest jej źródło.

Beata Szydło złoży w piątek pierwszą wizytę w Niemczech. 
 
Źródło: prostozmostu.net / rmf24.pl
Foto: dziennik.pl / saudigazette.com

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL