shaded 31977

Szefowa Fundacji Estera Miraim Shaded na swoim profilu społecznościowym opublikowała ogłoszenie w którym zaapelowała do prawników, którzy pomogliby jej w wygraniu procesu w  sprawie"delegalizacji islamu jako systemu totalitarnego oraz Koranu, który to nawołuje do nienawiści, przemocy oraz legitymizuje przestępstwa"
  
shaded a488e  
 
Materiał video: 
Prawdopodobnie poniższa dyskusja (fragment od 12:34) z Selimem
Chazbijewiczem zainspirowała Miriam Shaded do podjęcia powyższych działań?

Śledzący facebookowy profil Miriam Shaded mogliśmy natrafić na różne wpisy na temat islamu i obecności jego wyznawców w Europie.

Powtarzam, by uchronić kolejne ofiary terroru islamskiego należy zakazać totalitarnych metod i praktyk islamu na terenie całej Europy. Miriam Shaded” oraz „każdy odłam islamu opiera się na dwóch fundamentach Koranie i Mahomecie. Obydwa te fundamenty szerzą nienawiść, nawołują do mordów, upokarzania kobiet oraz innych kryminalnych działań, dlatego powinna być delegalizacja islamu na terenie całej Europy. Miriam Shaded”.

Szefowa Estery w podobny tonie wypowiadała się już m. in. w wywiadzie udzielonym portalowi Fronda.pl:

Islam trzeba traktować tak, jak komunizm. Należy wpisać do konstytucji zakaz praktykowania totalitarnych nakazów islamu i całkowicie zakazać szariatu. Nie można jednak pozwalać na propagowanie nienawiści, a Koran jest tekstem propagującym przemoc, nienawiść, dżihad, poniżanie kobiet. Trzeba uznać, że zbrodnie religijne pozostają zbrodniami, a jeżeli ktoś propaguje teksty do ich nawołujące, jest zbrodniarzem. Jeżeli w Polsce i w Europie wprowadzi się zasadę „zero tolerancji” dla takich zachowań, to wydaje mi się, że uda nam się jeszcze ochronić przed islamizacją – stwierdziła Miriam Shaded.  
 
Ostatnio Miriam Shaded odniosła się do afery jaka wybuchła po wpisie Mariusza Pudzianowskiego, stając w obronie byłego strongmana. Skomentowała też przedstawicielkę fundacji HejtStop, która złożyła do prokuratury zawiadomienie w sprawie zawodnika MMA. Co powiedziała Shaded? Poproszona o komentarz do wpisu Mariusza Pudzianowskiego, Miriam Shaded powiedziała, że zgadza się z byłym strongmenem i rozumie jego zachowanie: -Uważam, że Mariusz ma prawo do obrony swojej własności - stwierdziła, a jako argument podała przepisy amerykańskiego prawa. - W Stanach jest prawo, że jeśli ktoś wkroczy na twój teren, do twojego domu, to masz prawo go zastrzelić. Wszyscy mają pozwolenie na broń. Apeluję o to, by Polacy również mieli pozwolenie na broń - dodała. Wyjaśniła, że o wiele trudniej jest zaatakować kraj, w którym w niemal każdym domu może być broń. Zdaniem Shaded posiadanie broni byłoby sposobem na samoobronę. 
 
Powiązane:

 Miriam Shaded- prezes Fundacji Estera i kandydatka z warszawskiej listy partii Korwina-Mikke, szybko stała się gwiazda telewizji. Działaczka na rzecz sprowadzania do Polski syryjskich chrześcijan komentuje kryzys w Europie wywołany masowo napływającymi uchodźcami, którzy uciekają przed wojna oraz prześladowaniami ze strony muzułmańskich ekstremistów. Zdaniem Shaded powinniśmy pomagać tylko chrześcijanom i zakazać wyznawania islamu. Ta religia jest jej zdaniem równie niebezpieczna jak nazizm.

Źródło: facebook.com / se.pl / pch24.pl / youtube.com 
Foto: twimg.com / polishexpress.co.uk / prawapolityka.pl

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL