ddsss d6be0

Sobotni polityczny show prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu próbowali bezskutecznie skraść jego najpoważniejsi konkurencji. Startu w Polskę "Bronkobusów" nie udało się jednak przyćmić Andrzejowi Dudzie wizytą u imigrantów w Londynie, ani Magdalenie Ogórek przypominającej, że po wygranej zadzwoni do Władimira Putina. Tym razem wpadki nie zaliczył też sam prezydent. Pomimo tego, wszystko i tak zakończyło się wielką klapą za sprawą... sprytnych korwinistów.


Sympatycy Janusza Korwin-Mikkego skutecznie popsuli warszawską konwencję Platformy Obywatelskiej, podczas której poznaliśmy oficjalne hasło tej kampanii - "Wybierz zgodę i bezpieczeństwo", a w trasę ruszyło 16 autobusów, których ekipy będą namawiały do głosowania na prezydenta Bronisława Komorowskiego. Gdy wydawało się, że tym razem prezydentowi udało się nie popełnić żadnej gafy, poważną wpadkę zanotowali jego sztabowcy...

Na zakończenie wielkiego politycznego show tuż za plecy Bronisława Komorowskiego pozwolili dojść korwiniście z plakatem, na którym widać tag #dziękujęKomorowskiemu. Na pierwszy rzut oka wyglądało to na reklamę prezydenckiej kampanii w mediach społecznościowych. W rzeczywistości to hasło jednoczy jednak wyborców nowej partii KORWiN i zachęca do podziękowania urzędującej głowie państwa raz na zawsze.

Na początku jeden z korwinistów próbował dostać się z tym plakatem na konwencję przebrany za... japońskiego samuraja. Przekonywał, iż to odpowiedź na prezydenckie zaproszenie "chodź szogunie", które padło z ust Bronisława Komorowskiego podczas wzbudzającej kontrowersje wizyty w japońskim parlamencie. Tę prowokację ludzie Platformy Obywatelskiej wyłapali i szogun z KORWiN na salę nie wszedł.

dds 04bba

Za plecy Bronisława Komorowskiego niezauważenie wkradł się jednak inny korwinista, wymachujący hasłem #dziękujęKomorowskiemu w najważniejszym momencie. Tym, gdy na zakończenie konwencji obiektywy kamer i aparatów fotoreporterów skupiały się na kadrowaniu zadowolonego z udzielonego mu przed chwilą szerokiego poparcia prezydenta.

Źródło: natemat.pl

Powiązane: 
1) KORWIN nad Komorowskim
2)Dumna działaczka partii KORWIN :)
dvdvd 30566 
 
3)Opis akcji:
ddvd b7f7a
 


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL