army riflery 76bec

Stany Zjednoczone przyjęły dokument obrazujący plany wojenne III wojny światowej na lata 2020 – 2040.
Nazywa się on – „The U.S. Army Operating Concept” i można go…ściągnąć z sieci – tradoc.army.mil 

Ameryka – plan III wojny światowej

Nie wiadomo, w jakim celu została opublikowana w internecie zajawka planów III wojny światowej. Skoro my wiemy po ruchach finansowych czy innych działaniach, co planuje Ameryka, to Rosja ma te elementy dokładniej i lepiej rozpracowane. Dlatego nie wiadomo, jaki jest cel ujawnionej zajawki. Być może zastraszenie reszty państw świata.

Co jest w dokumencie ?

To o czym piszę od dawna, czyli wojny, wojny i jeszcze raz wojny.

Ameryka ma tak zepsutą ekonomie, że rozpoczęcie sprzedaży obligacji amerykańskich czy dolarów ze strony państw BRICS, powoduje wykolejenie gospodarki USA. Cały świat doskonale o tym wie. Wszelkie zastraszanie dyplomatyczne czy polityczne przeciwników jest dziecinną zabawą. Chiny i Rosja śmieją się w twarz politykom amerykańskim, gdy mówią o wielkości Ameryki. Dlatego Amerykanie przyjęli ostatnią z możliwych linii obrony utrzymania obecnego stanu mocarstwowości. Tym elementem jest punktowanie militarne przeciwników, czyli III wojna światowa.

Ameryka ma najpotężniejszą armię świata i ten element będzie coraz mocnej wykorzystywała w najbliższych latach. Planuje rozpocząć rewolucje i potyczki wojenne w tych regionach świata, w których będzie istnieć „zagrożenie demokracji”. Takie zagrożenie może istnieć w Syrii, ale również w Polsce.

Jest to jawne zastraszanie świata, w celu podporządkowania się polityce rządzącym tym państwem.

Mobilne armie III wojny światowej

Plan III wojny światowej przewiduje mobilną armię USA szybko przemieszczającą się po całym świecie. To nie są puste słowa. W telewizjach amerykańskich od kilku miesięcy prowadzona jest na dużą skalę kampania namawiająca młodych ludzi do wstąpienia do armii. Traktowani są jak bohaterowie walczący w obronie ojczyzny. Rodziny amerykańskie są dumne ze swoich synów i córek poświęcających się w walce z wrogiem.

Piszę o tym z dużym sarkazmem, ponieważ Amerykanie nie zdają sobie sprawy, jaką mieszankę propagandową przyjęli za oczywistą prawdę. Młodzi chłopcy i dziewczyny wstępując do armii, mordują niewinnych cywilów na całym świecie. Nie są żadnymi bohaterami tylko pożytecznymi idiotami. Występują w roli nieświadomych morderców.

Mobilna armia Ameryki ma specjalizować się w tym, co robiła dokładnie w latach 1950-60, czyli przejmowanie władzy lokalnej. Będzie to trudniejsze, niż dawniej, ponieważ przeciwnik, jakim jest Rosja perfekcyjnie opanował wojny hybrydowe.

Na czym polegają wojny hybrydowe ?

Na wykorzystaniu wszystkich służb i elementów wojennych w III wojnie światowej, czyli:

  • http://biznes.robertbrzoza.pl/wp-content/themes/lib/images/check/greencheck2.png) 0% 0% no-repeat;">tworzenie sztucznego chaosu informacyjnego,
  • http://biznes.robertbrzoza.pl/wp-content/themes/lib/images/check/greencheck2.png) 0% 0% no-repeat;">ataki hakerskie i wojny w cyberprzestrzeni,
  • http://biznes.robertbrzoza.pl/wp-content/themes/lib/images/check/greencheck2.png) 0% 0% no-repeat;">kontrolowany terroryzm,
  • http://biznes.robertbrzoza.pl/wp-content/themes/lib/images/check/greencheck2.png) 0% 0% no-repeat;">dywersja tajnych armii,
  • http://biznes.robertbrzoza.pl/wp-content/themes/lib/images/check/greencheck2.png) 0% 0% no-repeat;">intensyfikacja działań służb specjalnych,
  • http://biznes.robertbrzoza.pl/wp-content/themes/lib/images/check/greencheck2.png) 0% 0% no-repeat;">zwiększenie mobilnych armii w różnych zakątkach świata.

W jakim celu wdrażany jest plan III wojny światowej ?

Na pewno nie do zastraszania mnie czy ciebie. Nas mają jak na widelcu.

Chcą okrążyć ze wszystkich stron Rosję i Chiny. Te dwa państwa również mają potężne armie, dlatego nie wchodzi w grę bezpośredni konflikt.

Międzynarodowi bankierzy i ich cała świta, chcą dalej wylegiwać się na plażach całego świata. Nie chcą żyć w bunkrach, dlatego prawdopodobieństwo wybuchu globalnej III wojny światowej jest nikłe.

III wojna światowa to punktowanie przeciwników. Będzie polegać na zjednaniu sobie zwolenników (takich krajów jak Polska) następnie niszczenie państw sojuszniczych dwóch przeciwnych mocarstw. Zaczęło się to wszystko od Ukrainy i Palestyny.

Dalszy scenariusz to opanowanie Syrii, wymiana Baszszar al-Asada na marionetkowy rząd i przejęcie władzy w Iranie.

Druga armia, która w dalszym ciągu będzie mordować i zdobywać tereny, to armia Izraela. Wraz z armią amerykańską będzie punktować, mordować bez jakiegokolwiek sprzeciwu rządów zachodu. Jak zwykle usłyszymy kłamliwe stwierdzenia o terrorystach zagrażających ludzkości.

W tak prowadzonej polityce możliwy jest każdy scenariusz wojenny. Żadne państwo nie może być pewne swojej wolności. I o to w tym wszystkim chodzi.

Straszyć i podbijać, podbijać i straszyć.

Pytania, na które będziemy szukać odpowiedzi w najbliższej przyszłości to:

  • http://biznes.robertbrzoza.pl/wp-content/themes/lib/images/check/greencheck2.png) 0% 0% no-repeat;">jak na to wszystko odpowie Rosja i Chiny ? Militarnie, obronnie czy ekonomicznie.
  • http://biznes.robertbrzoza.pl/wp-content/themes/lib/images/check/greencheck2.png) 0% 0% no-repeat;">Arabia Saudyjska deklaruje, że tania ropa będzie utrzymywana przez 2 lata. Dla nas super, ale, jak zareaguje na to rosyjska gospodarka ?
  • http://biznes.robertbrzoza.pl/wp-content/themes/lib/images/check/greencheck2.png) 0% 0% no-repeat;">jaki kierunek wybiorą Niemcy ? Do tej pory mocny sojusznik USA. Od jakiegoś czasu ujawnia się sympatia do Rosji.
  • http://biznes.robertbrzoza.pl/wp-content/themes/lib/images/check/greencheck2.png) 0% 0% no-repeat;">jak zachowa się Polska w III wojnie światowej ? Dalej będzie mocnym, sprzedającym własne interesy sojusznikiem USA, czy powalczymy o niezależność, czyli o odbudowę gospodarki wdrażając NIDPI,PSBPSM ? 

Źródło: biznes.robertbrzoza.pl