EU-immigration-Italy-570771 58c5b

Unia Europejska zamierza rozdzielać imigrantów między wszystkie kraje Wspólnoty. W piątek pod Wiedniem w tirze udusiło się 71 imigrantów, zaledwie kilka dni później pojawiają się nowy plany polityki imigracyjnej UE. Wygląda na to, że tragedia stała się pretekstem do ogłoszenia tych decyzji.

– To nie jest godne Europy – twierdzi kanclerz Angela Merkel. Bruksela zamierza przedstawić nowe plany już tej jesieni. Jak w praktyce ma wyglądać rozdzielanie imigrantów? W „nadzwyczajnych sytuacjach” przybysze z krajów upadłych, takich jak Syria, Irak czy Erytrea, którzy dotarli do jednego z państw Unii będą automatycznie rozdzielani między wszystkie kraje.

Władze Unii zamierzają stosować odpowiedni przelicznik – uwzględniający dochód narodowy, liczbę ludności, poziom bezrobocia oraz ilość dotychczas przyjętych uchodźców. Do Polski miałoby trafić około 7% ludności napływowej. Szacunki mówią, że w tym roku w Niemczech pojawi się nawet 800 000 imigrantów. Oznacza to, że jeżeli te pomysły wejdą w życie do Polski trafi ponad 50 000 uchodźców!

Unia zamierza pokrywać koszty tej operacji – nawet 6 tysięcy euro na każdego emigranta. 
 
Źródło: rp.pl / wmeritum.pl


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL