Robert Fico campaign speaking d8215

– To nie my bombardowaliśmy Syrię i Libię – odpowiedział francuskiemu ministrowi spraw zagranicznych, premier Słowacji, Robert Fico. Słowa szefa słowackiego rządu to reakcja na krytykę pod adresem państw Europy wschodniej, które wzbraniają się przed przyjmowaniem uchodźców z Bliskiego Wschodu.


Francuski minister spraw zagranicznych, Laurent Fabius, zarzucił państwom Europy wschodniej „skandaliczne” zachowanie w kwestii polityki imigracyjnej.

– W odniesieniu do wszystkich tych ludzi, którzy z przyczyn politycznych zdecydowali się uciekać z kraju, musimy być w stanie ich przyjąć. Każdy kraj należący do Unii Europejskiej musi na to wyzwanie odpowiedzieć. Francja, Niemcy, inne kraje też, ale gdy widzę pewne kraje, które nie akceptują tych uchodźców, uważam to za skandaliczne – powiedział w wywiadzie dla francuskiego radia Fabius.

Na te słowa francuskiego szefa dyplomacji odpowiedział premier Słowacji, który z niekrytym oburzeniem zarzucił państwom Europy zachodniej zrzucanie na wszystkich odpowiedzialności za swoje nieodpowiedzialne postępowanie w przeszłości.

Jak oświadczył szef słowackiego rządu to nie jego kraj destabilizował takie kraje jak Libia czy Syria, dlatego krytyka francuskich polityków kierowana pod adresem jego kraju nie ma żadnych podstaw. Fico podkreślił także, że Unia Europejska nie posiada polityki imigracyjnej, są jedynie puste obietnice i pozorowane działania.

Słowa słowackiego premiera to nawiązanie do ujawnionych niedawno przez WikiLeaks dokumentów świadczących o tym, że francuski wywiad finansował środowiska rebeliantów, którzy obalili dotychczasowe rządy w Libii i zdestabilizowały cały kraj. 
 
Źródło: pikio.pl
FOTO: telegraph.co.uk / wikimedia.org


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL