Donald-Tusk-prowadzony-przez-ABW c9df5

„Tusk ma sporo na sumieniu! Wystarczy wspomnieć choćby oddanie śledztwa smoleńskiego Rosji. Należałoby go postawić przed Trybunałem Stanu” – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Adam Lipiński, minister w Kancelarii Premiera.


„Super Express” podaje, że PiS rzeczywiście może chcieć zrealizować ten plan zrealizować. Rząd Beaty Szydło powołał już nowych sędziów do Trybunału Stanu, zaś do przegłosowania odpowiedniego wniosku w Sejmie potrzebuje 276 głosów. PiS dysponuje liczbą 234 posłów, jednak mówi się, że w całej inicjatywie udział mogliby wziąć również przedstawiciele ruchu Kukiz’15. To czyni całą sprawę otwartą. 
 
Powiązane:
Do słów Adama Lipińskiego odniosła się również rzeczniczka PiS- Elżbieta Witek, która podczas rozmowy przeprowadzonej w TVN24 stwierdziła, że „patrząc na śledztwo smoleńskie i to, co w tej sprawie zrobił rząd Donalda Tuska, Trybunał Stanu byłby dobrą sprawą”. Witek podkreśliła jednocześnie, że jest to jej prywatna opinia.  
 
Internauci również zbierają podpisy pod petycją: "Trybunał Stanu dla ludzi sprawujących władzę przez ostatnie osiem lat". Do tej pory petycję podpisało ponad 6 tys. osób. Petycja do podpisania znajduje się TUTAJ.
 
Źródło: wmeritum.pl
Foto: pressmix.eu / janadamski.eu 

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL