uid 44b8c25cc9c23c3a613694d22b337bcb1274615467390 width 700 play 0 pos 3 gs 0 2c049 
 
Występujący po raz drugi od momentu obowiązującego 8-letniego szlabanu w publicznej telewizji na osobę Wojciecha Sumlińskiego, najbardziej prześladowany i inwigilowany dziennikarz III RP znów zaszokował publiczność swoimi informacjami. Informację dostępne do tej pory wyłącznie internautom i czytelnikom książek Sumlińskiego zostały zaprezentowane telewidzom. Czy Bronisław Komorowski stanie przed sądem?


Bronisław Komorowski był reprezentantem rosyjskich interesów w Polsce. To mocne oskarżenie, ale mam na to wszystko dowody

— powiedział Wojciech Sumliński podczas dyskusji w programie Studio Polska na antenie TVP Info. 
 
Materiał video:  
Fragment z wypowiedzią Wojciecha Sumlińskiego od 1:10:15
http://vod.tvp.pl/25138058/21052016

Dziennikarz śledczy mówił o mafii realizującej w Polsce interesy rosyjskiego państwa. Jak tłumaczył, jedną z organizacji, która wpisywała się w ten szereg działań, była fundacja Pro Civilii, nad którą swoisty patronat objął Bronisław Komorowski.  

Powiązane:
 
Jak mówił Sumliński, za przyzwoleniem Komorowskiego „na polskich uczelniach pojawiali się Rosjanie”, którzy mieli dostęp do wielu istotnych informacji.

W tym samym czasie, gdy rozwijała się przestępcza działalność Pro Civilii, dochodziło do prywatyzacji strategicznych sektorów polskiej gospodarki. (…) Rosyjska firma odpowiadała, miała pełną kontrolę nad systemami łączności prowadzonymi do polskich służb specjalnych! Przy okazji prywatyzacji Telekomunikacji Polskiej…

— tłumaczył, dodając, że nawet premier Jerzy Buzek pytał na tajnej doradzie Bronisława Komorowskiego, dlaczego na to pozwalał.

Byliśmy dla Rosjan całkowicie transparentni, nie mieliśmy żadnych tajemnic

— dodawał. 
 
Źródło: TVP Info / wpolityce.pl 
Foto: wolna-polska.pl / pressmix.eu / facebook.com


Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL