z17769897QJanusz-Korwin-Mikke--Janusz-Palikot be9f1

O tym, że Janusz Korwin-Mikke dotrzymuje złożonych obietnic, przekonał się jakiś cza temu Michał Boni. Teraz prawdopodobnie dowie się o tym Martin Schulz, który z Korwinem ma na pieńku już od dłuższego czasu. 

Gdy zrobiłem ustawę lustracyjną, on pojawił się na mównicy sejmowej, nazwał mnie idiotą i oszołomem, że mogę go podejrzewać. Parę lat później przyznał się, że był agentem. Nie przeprosił mnie, więc gdy go spotkam, dam mu w mordę – mówił Janusz Korwin-Mikke. Jak powiedział, tak zrobił. Za spoliczkowanie Boniego uchylono mu zresztą immunitet europosła. 
 
Powiązane: 

Tym razem, Korwin-Mikke grozi Schulzowi.

– To jest wojna, ja nie będę o tym mówił, ale zrobię coś takiego, że mu głęboko w pięty pójdzie – obiecuje prezes. Na pytanie, czy Schulza także czeka spoliczkowanie, odpowiada z przekonaniem – Nie, znacznie gorszą rzecz mu zrobię.

O co chodzi w tym sporze? Podczas jednego z czerwcowych posiedzeń europarlamentu, JKM zacytował wypowiedź, która wywołała niemałe kontrowersje.

– Dyplomata kongijski powiedział, że Europę zalewa afrykańskie szambo – mówił. Choć był to jedynie cytat, za te słowa przyszło Januszowi Korwin-Mikkemu słono zapłacić. Martin Schulz ukarał go pozbawieniem trzech tysięcy diety oraz pięciodniowym zakazem wypowiadania się na sali plenarnej oraz w salach komisyjnych w Brukseli i Strasburgu. Korwin poza zapowiedzią zemsty, zadeklarował również, że będzie się odwoływał od kary. 
 
Materiał video: 
Poniżej wypowiedź za którą polski europoseł został ukarany:
Zgodnie z decyzją szefa Parlamentu Europejskiego Martina Schulza Korwin-Mikke zostanie pozbawiony diet o równowartości 3 tys. euro. Będzie miał też zakaz wypowiada się podczas sesji europarlamentu przez pięć dni. 
 
– Odwołam się do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu, a wcześniej do prezydium Parlamentu Europejskiego.  Na prezydium nie liczę, bo klepie wszystko, co pan Schulz powie. Towarzysz Schulz, to oszalały socjalista, który uważa, że wartości socjalistyczne są dominujące. On powiedział mi, że nie można powiedzieć w parlamencie, że należy głodem nauczyć nierobów pracy, bo powiedzenie Świętego Pawła  „Kto nie chce pracować, niech też nie je” nie obowiązuje w Unii Europejskiej. Socjaliści. Uważają, że należy dawać wszystkim zasiłki
 – wyjaśnił Janusz Korwin-Mikke. 
 
Źródło: pikio.pl / wprost.pl / wpolityce.pl / youtube.com 
Foto: handelsblatt.com / youtube.com


 

Kontrrewolucja informacyjna!

Masz ciekawe informację? Zarejestruj się i podziel się nimi!
Wystąp z inicjatywą i zostań liderem OMON-u w swoim mieście! Poszukujemy chętnych do współpracy na zasadzie oddolnego i niezależnego dziennikarstwa. Zbudujmy wspólną strukturę wiadomości regionalnych! 
Kontakt: 
 
"Zbuduj z nami naszą nową rzeczywistość".

OMON - skr. OUR MEDIA & OUR NEWS
0% Cenzury i Propagandy
50% Zysków dla Najaktywniejszych Użytkowników
100% Otwartego i Oddolnego Dziennikarstwa

OMON.pl to pierwszy portal informacyjny tego rodzaju w Polsce. Dzieli się ze swoimi najlepszymi użytkownikami połową zysków(50%) uzyskanych z reklam i darowizn pod koniec każdego roku kalendarzowego. 
Jest to nowatorska koncepcja otwartego i oddolnego dziennikarstwa, gdzie każdy ma szansę zamieścić dowolną wiadomość, materiał filmowy, zdjęcie itp.
Każdy zarejestrowany użytkownik ma również szansę ocenić dany artykuł i materiał, który przypadł mu do gustu i zasłużył na upublicznienie po przez przyznanie medalu. Użytkownicy z największą liczbą uzyskanych medali pod koniec roku kalendarzowego dostają odpowiedni procent z dochodów portalu, odpowiadający ich miejscu rankingowemu.
Charakter portalu odpowiada strukturze wojskowej, gdzie uzyskuje się odznaczenia i stopnie wojskowe, za określone działania związane z aktywnością na portalu jak i poza nim. Im większy stopień wojskowy(odpowiadający określonej liczbie medali), tym większe możliwości, uprawnienia i oddziaływanie w jakim kierunku ma się rozwijać portalu OMON.pl. Za wybitne osiągnięcia i od stopnia podoficerskiego można otrzymać odpowiednie odznaczenia i szarże do rąk własnych.
Portal ma stanowić alternatywę i przeciwwagę dla obecnych mediów głównego nurtu, gdzie informacje i wiadomości są kierowane i zatwierdzane odgórnie.
Portal OMON.pl daje całkowicie wolną rękę swoim użytkownikom, nie cenzuruje kontrowersyjnych treści, czy ciężkich tematów, które nie są poruszane przez mainstreamowe media, celowo bądź nie. 
OMON ma na celu zintegrować wokół siebie wszystkie niezależne środowiska, witryny, blogi, dziennikarzy, aby zbudować i wykreować zupełnie nową rzeczywistość, jak i jakość w polskiej przestrzeni medialnej.


Zapraszam do rejestracji pod moim linkiem polecającym.
http://omon.pl/index.php/rejestracja?invitecode=chemik87 
 
Jeżeli posiadasz Facebooka zapraszam do polubienia fanpage'a pod adresem: 
https://www.facebook.com/OmonPL