1507089 816938768392983 3344614342225333076 n 85b85

Czy prawdą jest, że syn pana prezydenta Komorowskiego był prokurentem w jednej ze spółek prowadzonych przez pana Piotra Polaszczyka, byłego oficera WSI
 – pytał dziś na antenie RMF FM Jacek Kurski, po czym dodawał że chciałby poznać odpowiedź na pytanie czy prawdą jest iż pan Polaszczyk bywał w Pałacu Prezydenckim.  


Jeżeli Platforma próbuje zabić SKOK-ami PIS, to jest to kulą w płot, ponieważ ma tutaj pewne rzeczy do wyjaśnienia. Czy prawdą jest, że syn pana prezydenta Komorowskiego był prokurentem w jednej ze spółek prowadzonych przez pana Piotra Polaszczyka, byłego oficera WSI – mówił Kurski w „Kontrwywiadzie”. 

Materiał video:
 
Polityk wyjaśniał, że senator PiS – Grzegorz Bierecki, zarządzał SKOK-ami Stefczyka, a więc kasami gdzie nie ma nieprawidłowości. Zdaniem Kurskiego Bierecki nie miał wpływu na to, kto założy SKOK Wołomin.

Założyli to dawni ubecy, dawni ludzie WSI. Doprowadzili tutaj do setek milionów nadużyć – wyjaśniał.

Chciałbym się dowiedzieć, chciałbym, żeby dziennikarze zapytali dzisiaj pana prezydenta Komorowskiego czy prawdą jest, że pan Polaszczyk bywał w Pałacu Prezydenckim – dodawał Kurski. 
 
Źródło: parezja.pl